Przerobienie zdjęcia


Transformacja codziennego wizerunku w dzieło sztuki – nigdy nie było tak proste. Zrobimy wiele by narzędzia w postaci zdjęć uczyniły stronę niesamowitą. Pracując na warstwach, wymieniając kolory, przekształcając obiekty na granicy twórczości wszystko po to by zwykłe fotografie zmieniły końcowy efekt wizualny twojej witryny.
Galeria
Galeria

Efektywne dodatki


Strona internetowa to potężne narzędzie marketingowe, które możesz wykorzystać do promowania się w Internecie. Tworzenie profesjonalnego biznesu lub korporacyjnej strony internetowej w dzisiejszych czasach nigdy nie było łatwiejsze. Szybki i łatwy w obsłudze serwis umożliwia tworzenie osobistych galerii zdjęć i wszystko po to by zwykłe fotografie zmieniły końcowy efekt wizualny twojej witryny.


Kreatywne dodatki


Wielki projekt graficzny zajmuje więcej niż tylko zbieranie fajnej czcionki i stworzenie innowacyjnego układu. Zaczyna się od analizy i zrozumienia intencji naszych klientów. Czy pracujemy w rozruchu lub w międzynarodowej korporacji, projektowana grafika tworzona jest do realizacji strategii komunikacji, aby pomóc naszym klientom osiągnąć konkretny cel. Zapewniamy również, by każdy element projektu – od logo i zabezpieczenia do komunikacji cyfrowej i grafiki środowiskowej był – zgodny z ich marką..

Galeria

Logo

identyfikuje firmę lub produkt w najprostszej postaci.
Logo, identyfikuje się po przez produkt lub poprzez używanie znaku, flagi, symbolu lub podpisu.

Logo, nie sprzedaje się z firmą bezpośrednio, ani rzadko z działalnością.

Logo czerpie znaczenie z jakości rzeczy, którą symbolizuje, a nie na odwrót – logo związane jest tożsamością, a nie z tłumaczeniem.

W skrócie, co oznacza logo jest ważniejsze niż to, jak wygląda.

Marka – Spostrzeganie emocjonalne wizerunku firmy jako całości.
Tożsamość – Aspekty wizualne, które stanowią część ogólnej marki.
Logo – Identyfikuje firmę w najprostszej postaci poprzez używanie znaku lub ikony


Strony internetoweWizytówki


Wizytówka pojawiła się po raz pierwszy w Chinach w XV wieku. Wizytówkę zostawiano w odwiedzanym domu lub rezydencji dla podkreślenia faktu złożenia wizyty,pozostawienie wizytówki było dowodem pamięci, formą podziękowania. W dzisiejszych czasach
wizytówki odgrywają bardzo istotną rolę. Te niewielkie kartoniki z naszymi danymi są, bowiem pewnego rodzaju sposobem przedstawiania się w świecie biznesu. Dzięki nim pokazujemy bezpośrednio drugiej osobie, kim jesteśmy, jakie umiejętności posiadamy czy też, czym zajmuje się nasza firma, zatem są one swoistą reklama nas i naszej działalności

Tworzenie Intro


Szybki i łatwy w obsłudze serwis umożliwia tworzenie animowanych szablonów do wykorzystania jako reklam telewizyjnych, filmów internetowych i reklamówkach, promocji produktów, prezentacje, animowane intro na pokazy i występy na żywo, a nawet osobistych galerii zdjęć i filmów wideo e-kartki , Dla tych firm lub osób wymagających bardziej skomplikowanych nośniki niestandardowe, oferujemy szeroką gamę opcji niestandardowych.

Galeria