o nas 2

  Naszą specjalnością jest tanie i staranne tworzenie stron internetowych, atrakcyjne domeny internetowe, a także hosting w przystępnej cenie. Fachowo przygotowany serwis www to szansa dla przedsiębiorców na zaprezentowanie swojej oferty szerszemu gronu klientów. Nasza siedziba znajduje się w Gdyni, dlatego też dla mieszkańców tej miejscowości przewidzieliśmy specjalne zniżki.

WYZWANIA


  Przykład naszej strony pokazuje, że zdobycie wartościowej treści na bloga, serwisu informacyjnego nie stanowi najmniejszego problemu pod warunkiem, że ma się do swojej dyspozycji kilka tysięcy kreatywnych i doświadczonych autorów, którzy potrafią pisać ciekawie i atrakcyjnie dla czytelnika i są w stanie dostarczyć każdego dnia 10 tysięcy unikalnych tekstów. Jeśli jesteś klientem poszukującym wartościowej i niepowtarzalnej strony internetowej wysokiej jakości – to trafiłeś w idealne miejsce.

ROZWIĄZANIA


  Dobrze zaprojektowana strona jest filarem działalności firmy. Specjalizujemy sie wdrażaniu nowoczesnych i atrakcyjnych witryn. Dzięki nim, możemy posunąć się o kolejny krok dalej w projektowaniu stron WWW. Najczęściej spotykane obecnie nowinki to Full Screen Design, Fixed Position (elementy, które nie zmieniają pozycji) oraz Responsive Web Design. Można spotkać także różnego rodzaju animacje i elementy interaktywne, które potrafią zdumiewać efektami.
Sklepy Internetowe

Jako firma wdrażająca sklepy internetowe działamy na platformie IAI-SHOP.
Proponujemy najlepsze rozwiązania do sprzedaży internetowej.
Wybór oprogramowania dla firmy to istotna sprawa. Na dzień dzisiejszy funkcjonują dwa typy oprogramowań – tradycyjne polegające na instalowaniu na prywatnym komputerze klienta wymagające wykupienia licencji oraz dodatkowych oprogramowań. My z kolei pracujemy na oprogramowaniach zdalnych, którego aplikacje udostępniane są na platformie serwerowej dostawcy czyli w chmurze nie wymagają ani instalacji na komputerze ani wykupienia licencji. Należy do nich Software as a Servise w skrócie Saas. Model ten pojawił się na rynku dość niedawno i już cieszy się dużą popularnością ze względu na wiele korzyści m.in. niski koszt pozyskania, instalacji, utrzymania, użytkowania plus możliwość rezygnacji w dowolnym momencie. proste użytkowanie, pełna kontrola, wysoki poziom bezpieczeństwa.

Grafika
   Projekt graficzny musi wspierać cele strony internetowej dlatego wygląd róznych elementów musi podązać za ich funkcją. Szukamy zatem takich rozwiazań , które pomogą nam wywołać odpowiednie wrazenie naszej strony – rezultatem mogą być odpowiednie ilustracje, zdjęcia, kolor czcionki, przyciski, linki, które jednocześnie informują o swojej funkcjonalności. Odpowiedni dobór elementów pozwoli uzytkownikom nieświadomie zorientować się, które elementy są najwazniejsze. Projektowanie grafiki słuzy do identyfikacji wizualnej firmy dlatego w naszej ofercie znajdziecie: tworzenie ulotek, wzorów wiztowek, kopert firmowych, itp.

 

Domena i Hosting
  Hosting jest usługą świadczoną przez sprzedawcę, który oferuje fizyczną lokalizację do przechowywania stron internetowych i plików by oglądać je w internecie. Komputery komunikują się za pomocą liczb, zwanych adresem IP, aby kontaktować się ze sobą. Podobnie jak my używamy numeru telefonu aby wybrać numer telefonu konkretnej osoby musi on znajdować się w bazie danych. Nazwy domen w internecie są podobne do wpisów w książce telefonicznej. Bez domeny twoja witryna będzie niepraktyczna. Bez usług hostingowych nie będzie miała miejsca do przechowywanie swoich plików więc domena stanie się jak numer telefonu odłączony od książki telefonicznej.W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, współpracujemy z zaufanymi partnerami w efekcie gwarantujemy stabilność i bezpieczeństwo.W ramach naszego hostingu oferujemy profesjonalną pocztę internetową, która będzie odpowiednio zabezpieczona.

CMS
  System zarządzania treścią (CMS) jest to system do zarządzania treścią witryny internetowej. Zazwyczaj CMS składa się z dwóch elementów: Aplikacja do zarządzania treścią (CMA) oraz aplikacji dostarczania zawartości (CDA). Element CMA umożliwia Content Manager lub autor, który może znasz (HTML), aby zarządzać, tworzyć, modyfikować i usuwać treści z witryny internetowej bez konieczności specjalistycznej wiedzy webmasterów. Element CDA wykorzystuje i zbiera te informacje do aktualizacji strony internetowej. Cechy systemu CMS są różne, ale większość z nich publikowana oparta jest na sieci Web, zarządzaniu formatem, kontrolą wersji i indeksowaniem, wyszukiwaniem i pobieraniem.System CMS może również być narzędziem do obrotu One-to-One w Marketingu , aby dostosować swoją treść i reklamę do specyficznych potrzeb danego użytkownika. Na przykład, jeśli użytkownik odwiedza wyszukiwarkę i poszukaje hasła “aparat cyfrowy”, banery reklamowe będą reklamować firm, które sprzedają aparaty cyfrowe, a nie firmy, które sprzedają produkty ogrodowe.

 

Rejestracja domeny


Rejestracja domeny dla osób fizycznych lub firm.
– niezawodne serwery
– przejrzysty panel
– świetna pomoc techniczna
– stabilny hosting

Projektowanie graficzne ulotek

Chcesz się wyróżnić na tle konkurencji? Korzystając z naszej wiedzy osiągniesz swój cel. Przy naszej współpracy zaprojektuj własną wizytówkę firmy. Zapraszamy!

Szablon allegro

Takich szablonów z pewnością jeszcze nie widziałeś. Bądź niepowtarzalny, sprzedawaj łatwo i skutecznie.

E-Marketing

  Marketing był od zawsze od dnia, kiedy to ludzie po raz pierwszy rozpoczęli jakąkolwiek działalność w handlu.
   E-Marketing jest efektem spotkania nowoczesnych technologii z odwiecznymi zasadami marketingowymi. Odnosi się do stosowania zasad i technik za pośrednictwem internetu.  Zawiera on elementy bezpośrednie jak i pośrednie by każdy przedsiębiorca miał dostęp do potencjalnych klientów na całym świecie. Podczas gdy tradycyjny marketing umożliwia jedynie uzyskanie informacji o marce firmy, tak e-marketing ułatwia komunikacje między firmami a konsumentami dzięki czemu firmy mogą być bardziej dynamiczne i adapcyjne. Przykładem e-Marketingu  są to różne formy reklamy: ogłoszenia w internecie, e-maile, reklamy w servisach społecznościowych, banery, rezultaty w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie stron
  SEO(Search Engine Optimization) Pozycjonowanie stron Jest to proces poprawy widoczności witryny poprzez wykorzystanie przyjaznych elementów na stronie. Udana działalność która stara się poprawić w wyszukiwarce Google wyników wyszukiwania będzie musiała, wykorzystać część ulepszeń, starannie wybrać, trafne słowa kluczowe, które na stronie optymalizacji zostaną zaprojektowane tak, aby były widoczne dla algorytmów wyszukiwarek. SEO podzielony jest na dwa podstawowe obszary: na stronie i optymalizacja poza stroną. Na stronie optymalizacji odnosi się do elementów strony, które składają się na stronie internetowej, takich jak kod HTML zawartości tekstowej i obrazów. Optymalizacja po za stroną odnosi się głównie do wstecznych działań (czyli linki kierujące do strony, która jest zoptymalizowana, z innymi odpowiednimi stronami internetowymi).
  Uzyskując potrzebne informacje , pomożemy  Tobie rozróżnić je i podjąć świadomą decyzję w tworzeniu swojej strony.

Projektowanie Logo

Logo identyfikuje firmę lub produkt w najprostszej postaci.
Logo, identyfikuje się po przez produkt lub poprzez używanie znaku, flagi, symbolu lub podpisu. Logo, nie sprzedaje się z firmą bezpośrednio, ani rzadko z działalnością. Logo czerpie znaczenie z jakości rzeczy, którą symbolizuje, a nie na odwrót – logo związane jest tożsamością, a nie z tłumaczeniem. W skrócie, co oznacza logo jest ważniejsze niż to, jak wygląda.

Marka – Spostrzeganie emocjonalne wizerunku firmy jako całości.
Tożsamość – Aspekty wizualne, które stanowią część ogólnej marki.
Logo – Identyfikuje firmę w najprostszej postaci poprzez używanie znaku lub ikony.

Projektowanie wizytówki firmy
  Każdego dnia firmy rozwijają się i kwitną. To może prowadzić do jednej sytuacji – zaostrzenia konkurencji. Jest tylko jedna szansa aby to zmienić należy oddać najlepsze pierwsze wrażenie na potencjalnym kliencie. Wizytówka przemawia za markę jest to dobrym i skutecznym narzędziem, do zaimponowania i utrzymywania najlepszych relacji z klientem. Nie istnieją żadne przepisy dla kreatywnego projektowania wizytówek. Niestandardowe kształty i cięcia, matowe wykończenie, czy to graficzne, typograficzne lub tylko proste wielkie idee, itp. to jest gra czynników, ale kluczowym elementem projektowania jest zawsze wzrok, Urzekające projekty, twórcze slogany, które dają czytelnikom wiele do myślenia. Sama myśl o tym jest wyjątkowa, a wszystko po to by zostawić po sobie dobre wrażenie dla firmy.

Przerobienie istniejącej witryny


Twoja strona jest mało czytelna, niezrozumiała. Zgłoś się do nas
Re-design przeprojektowanie strony na bardziej atrakcyjną. Nic trudnego zmień swoja witrynę na responsywną dla doskonałej prezentacji treści. Re-design daje pewność autentyczności twoich usług.

Aktualizacja


Przede wszystkim opieka na servisem www, ciągła modernizacja i rozbudowa twojej strony internetowej.

Mobilna Strona


Strona mobilna czyli strona internetowa przystosowana do wyświetlenia na różnorodnych urządzeniach mobilnych. Bardziej efektywniejszy, uproszczony styl twojej witryny.

Wersja Językowa

Strony internetowe nie są tylko prostymi wizytówkami lecz niezwykle istotnymi narzędziami marketingowymi które mogą służyc wielu różnym celom biznesowym i nie tylko. W tym przypadku wielojęzyczność strony kierowana będzie do jeszcze większej liczby użytkowników w wielu krajach.

i